ایجاد پروژه های مختلف

با استفاده از سیستم تسک ساز به راحتی می توانید پروژه های مختلفی ایجاد کنید و تمام پروژه های خود را از طریق بستر تسک ساز مدیریت کنید.

افزودن افراد به پروژه

تسک ساز به شما کمک می کند پروژه های متعددی ایجاد کنید وبرای اعضای تیم نقش های مختلف ایجاد کنید و به راحتی کارهای مختلف را به اعضای پروژه واگذار کنید.

واگذاری کارها به اعضا

تسک ساز به شما کمک می کند پروژه های متعددی ایجاد کنید وبرای اعضای تیم نقش های مختلف ایجاد کنید و به راحتی کارهای مختلف را به اعضای پروژه واگذار کنید.

تعیین زمان بندی

با استفاده از سیستم مدیریت پروژه تسک ساز می توان برای هر پروژه زمان بندی، تاریخ شروع و خاتمه رویداد و توصیف و...تعیین کرد و بر اساس زمان، نوع کار و فعالیت گزارش گیری انجام داد.

تقویم شمسی

تقویم شمسی کلیه فعالیتها و وظایف افراد سازمان ،مدیران و مسئولین هر بخش در اینجا می تواند به صورت روزانه ثبت و نگهداری گردد.
maps-and-flags

پشتیبانی از زبان فارسی

سیستم از زبان های مختلفی از جمله زبان فارسی پشتیبانی می کند و سیستم تسک ساز کاملا به فارسی ترجمه شده است.
people-3

تعیین سطوح دسترسی

با تسک ساز می توانید نقش های مختلف با سطح دسترسی های مختلفی ایجاد کنید و برای هر پروژه دسترسی های مختلفی برای اعضای تیم قرار
social

رابط کاربری ساده و واکنش گرا

سیستم تسک ساز یک محیط کاربر پسند و واکنش گرا دارد که روی تمام دستگاه ها به خوبی می توانید با آن کار کنید و پروزه های خود را مدیریت کنید.
chess-board-1

برد چابک

این قابلیت یکی از قابلیت های ویژه ی تسک ساز است که شامل مدیریت چابک پروژه های نرم افزاری و صنعتی است . با استفاده از تسک ساز می توانید برد چابک معمولی یا حرفه ای جهت مدیریت پروژه های نرم افزاری و صنعتی داشته باشید.
chart-gantt

نمودار گانت

نمودار گانت مربوط به پروژه ها بر اساس کارها به صورت خودکار تنظیم می شود و فعالیت های مربوط به پروژه از طریق نمودار گانت نیز قابل مشاهده هستند.
interface

مستندات پروژه

هر يك از اعضای تيم پروژه مي توانند اسناد و مدارك خاصی را تهيه كرده و جهت ملاحظه ساير متوليان پروژه به هر يك از فعاليت ها و يا به پروژه متصل كنند.
multimedia-1

نوتیفیکیشن از طریق ایمیل

فعالیت های مربوط به پروژه ها، تغییرات، اخبار از طریق ایمیل به کاربران ارسال می شود و اعضای تیم از طریق ایمیل خبرهای جدید را دریافت می کنند.
interface

امکان وارد کردن پروژه از Microsoft Project Management

توسط سیستم تسک ساز می توانید پروژه هایی که با Microsoft Project Management ساخته اید را وارد نمایید.